Súťaž o antiperspiranty Rexona

Ako som sľúbila, keď vás bude na FB viac ako 600 fanúšikov, dáme súťaž. Ten moment je tu a ja som pre vás pripravila súťaž o dva antiperspiranty REXONA – Maximum Protection. 1x Active Shield a 1x Stress Control.

Recenziu na Active Shield som už robila, môžete si ju prečítať v staršom článku. Stress Control je antiperspirant, ktorý vás zachráni pred nepríjemnými fľakmi na oblečení vo chvíľach stresu. Obsahuje technológiu, ktorá sa aktivuje práve v stresových situáciách, hydratačné látky chrániace pokožku pred vysušením a podráždením a vonia po levanduli a bielych kvetoch. Ja mám v oblasti podpazušia veľmi citlivú pokožku a nezriedka sa mi stáva, že mi antiperspirant pokožku podráždi natoľko, že ho musím prestať používať, čo však vôbec nie je prípad tohto produktu. Práve naopak – je veľmi príjemný a šetrný k pokožke. Výdrž je skvelá a ja veľmi oceňujem to, ako sa vôňa počas dňa pomaly uvoľňuje. Neraz som sa pristihla, že skúmam, kto to v mojom okolí tak pekne vonia a potom som prišla na to, že to ja :o)

Podmienky súťaže

Stačí, ak mi dolu do komentárov napíšete niečo, čo by ste mi chceli odkázať, čo sa vám na blogu páči, prípadne čo by ste si na ňom chceli prečítať v budúcnosti. Súťažiť môžte do nedele 26.2.2017 a meno výhercu si prečítate na mojej FB stránke v pondelok 27.2.2017. Každý sa môže zapojiť len raz.

Prajem vám príjemný týždeň ;o)

8 komentárov


  1. páči sa mi blog celkovo farebne a najviac sa mi pačia fotky ktoré uverejňuješ, a rada by som si prečítala nejakú recenziu na produkty s ktorými sa líčiš 🙂


  2. Ahoj Lucka, tvoj blok registrujem od zaciatku a velmi sa mi pači . Da sa povedat, ze sa inšpirujem či už tvojimi recenziami,radami ohladom kozmetiky ale predovsetkym radami ohladom zdravsieho životného štylu.Paci sa mi tvoj blog a určite v nom pokračuj.


  3. Tvoj blog som prvykrat zaregistrovala vdaka clanku o tvojej zbierke parfumov…ten clanok ma vtedy fascinoval natolko, ze som zacala doslova hltat vsetky kozmeticke clanky, recenzie a stala sa zo mna milovnicka parfumov, ktorych sa neviem nabazit a stale skusam dalsie a dalsie.:-) cas od casu si tvoj blog vzdy prejdem a novemu clanku sa vzdy potesim…nech sa dari aj nadalej.:-)

    Simona


  4. Ahoj Luci, blog sleduji dlouho. Moc se mi líbi nejen styl psaní, ale i fotky a recenze. Hodně výrobků, na které jsi psala své recenze, si získalo místo i v mé koupelně. přeji ti hodně námétů do dalšího psaní a budu se těšit i na fotografie z kterých srší život.


  5. Tvoj blog registrujem už dlhší čas a pravidelne čítam 🙂 Páči sa mi každý jeden príspevok a pokračuj v prispievaní takých vecí ako doteraz.


  6. Je príjemné čítať čosi tak pekne a originálne spracované, jemné a ženské. Zaujmú pekné obrázky, prehľadné menu a recenzie na výrobky. Posúvam.


  7. Ahoj. Veľmi sa mi páči farebné prevedenie blogu, pôsobí na mňa ukľudňujúco. Samozrejme mám rada Tvoje články, preto tu aj chodím, najradšej o kozmetike, ktorú používaš, ale aj z bežného života. Čo je veľké plus a oceňujem, ak to má niekto na blogu – fotky z instagramu, potom čitateľ vie, že kto vlastne tie články píše :).


  8. Blog sledujem už pár mesiacov určite, už ani neviem presne 😀 Mne sa páči, vidno, že je do neho vložený kus práce, páči sa mi, že je taký osobnejší, je fakt prehľadný a zaoberá sa fakt množstvom tém.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *